Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo 1.9 JTD 115KS

1 900 ЕУР

Се продава од: Vesna 27 дек. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Kolata e vo odlicna sostojba!
Leaflet
Кон почеток