Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT STILO 1.9 JTDm -06 PERFEKTEN

2 980 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 16 септ. 08:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

34 Огласи во продавницата

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA 4 980 ЕУР
PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI -09 PANORAMA 0 ЕУР
FIAT BRAVO 1,9 120 KS -08 ODLICEN AVTO ALEX 3 700 ЕУР
VW POLO 1.4 16V -02  NOVO  AVTO ALEX 2 480 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Stilo
PERFEKTEN AVTOMOBIL

* 88 KW - 120 KS

- 187.670 REALNI KILOMETRI

- OD OPREMA POSEDUVA :

* CITY DRIVE
* ELEKTRONIKA NA PROZORI : X4
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA - 2 ZONSKA
* BOARD KOMPJUTER
* ABS
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX

https://www.facebook.com/avto.alex.39
www.avtoalex.mk
info: Tose
070/354/113
078/550 / 642
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

34 Огласи во продавницата
FORD C-MAX CHIA 1.6 TDCi -08 NOVO AVTO ALEX 3 680 ЕУР
OPEL MERIVA 1.7 CDTI -08 3 180 ЕУР
VW POLO 1.4 16V -02  NOVO  AVTO ALEX 2 480 ЕУР
Renault Master 2.5 DCI -09 ladilnik AVTOALEX 0 ЕУР
Кон почеток