Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo 1.6

400 ЕУР

Се продава од: Fiat 13 окт. 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo vo odlicna sostojba samo registracija fali novi gumi i akomulator
Leaflet
Кон почеток