Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat tipo 1.6

550 ЕУР

Се продава од: Dime 11 јан. 18:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo 1.6 benzin so perfekten motor i menjac karoseriski nema nigde skapano 4 novi gumi komplet servis napraen nov akomulator pod garancija.
Leaflet
Кон почеток