Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 ЕУР

Се продава од: Ace 16 дек. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo dizel vo odlicna sostojba nov akomulator novi gumi napraven servis nema registracija motor koska top 4.8 .100km zimska cena
Leaflet
Кон почеток