Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo Bmw Audi 1,7 d

700 ЕУР

Се продава од: Ace 27 апр. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava Novi gumi motor menac dobar pali vozi.
Leaflet
Кон почеток