Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo

650 ЕУР

Се продава од: Dime 26 авг. 02:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.390 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo so mnogu dobar motor nov akomulator rebrast kais dve novi gumi i grugo potrosuvacka 5l-100km
Leaflet
Кон почеток