Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo

600 ЕУР

Се продава од: Dime 10 септ. 04:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.280 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo 1.7 motorot ima samo okolu 100.000 kilometri pominato moze da se proveri kaj koj sakate majstor znaci motorot e nov.ima karoseriski zabeleski drugoto e se vo red.
Leaflet
Кон почеток