Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat tipo

550 ЕУР

Се продава од: Ace 19 фев. 11:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo 1.7d dizel nema registracija nov akomulator novi gumi napraven servis kolata e staklo pali vozi
Leaflet
Кон почеток