Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo

0 ЕУР

Се продава од: Dime 27 апр. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava fiat tipo vo odlicna sostojba so perfekten motor,menjac i karoserija napraven celosen servis novi gumi i akomulator za cena javete se ke se dogovorime
Leaflet
Кон почеток