Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

fiat tipo 1.6 dizel auyomatic inter guma

14 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: inter guma 21 септ. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Fiat
Модел
Tipo
fiat tipo 1.6 dizel automatic so full oprema od prv gazda kupena u fijat vo skopje edinstven vo makedonija
inter guma
078244292
Leaflet
Кон почеток