Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Tipo -94

800 ЕУР

Се продава од: Stefan 02 фев. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Tipo
Se prodava Fiat Tipo 1994godina registrirana cela godina so full servis
Leaflet
Кон почеток