Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

se prodava fiat tipo 1.6,

550 ЕУР

Се продава од: sasko 06 јан. 22:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Tipo
kolata e vo ispravna sostojba ,registrirana do 9mesec2021 so atest plin ,tel 078704371
Leaflet
Кон почеток