Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat UNO 1.0

550 ЕУР

Се продава од: mara 17 дек. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Берово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Uno
Fiat UNO 1.0 во возна состојба
неударано со прва боја од прв сопственик
регистрирано до 12.02.2020
Leaflet
Кон почеток