Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Uno

0 МКД

Се продава од: Darko 16 јун. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Uno
fiat uno 1.7 diesel
2000 god .... cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток