Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Uno

500 ЕУР

Се продава од: Ljubisa Stojanovski 26 мај 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Uno
Proizvodstvo 93 god neregistrirano i treba da se smenat svekicite cenata ne e finalna za seriozni kupuvaci mnogu povolan
Ljubisa Stojanovski
070701651
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации