Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA

0 МКД

Се продава од: Sara 22 фев. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Prodavam Ford Fiesta
2005 god
Dizel
Klima ima
Registrirana na 19.02.2021( ima cela godina registracija)
Cena po dogovor
070 503 702
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации