Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Ford B-Max 1.5 TDCI 2016 titanium panorama Auto Grup

8 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 25 ноем. 22:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

17 Огласи во продавницата

Audi A1 1.6TDI 90ks 2013 sportback SLine led 69.000km novo 0 ЕУР
Skoda Superb 1.6 TDI 120ks 2017 stail Auto Grup 14 900 ЕУР
Citroen C4 Picasso 1.6HDI 2016 automatik exclusive 9 300 ЕУР
Peugeot 208 1.6 blue HDI 2017 business navi Auto Grup 7 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
B-Max
ford b-max 1.5 tdci 2016 titanium panorama odlicna sostojba redovno servisiran i odrzuvaford b-max 1.5 tdci 2016 titanium panorama odlicna sostojba 154.000km cena 8500eur.n, auto grup vrsi prodazna uvoz na avtomobili voedno posreduvame i za registracija so dopolnitelen popust od 20% za sekoe kupeno vozilo od nasata firma se naogame na samiot vlez i izlez na skopje na samiot vlez na nas cento.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
  Онлајн
071 866 806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

17 Огласи во продавницата
Peugeot 2008 1.6 HDI 2014 PANORAMA LED GRIP CONTROL 8 900 ЕУР
Nissan Qashqai 1.6 DCI 131ks 2015 4x4 panorama Auto Grup 13 500 ЕУР
Peugeot 208 1.6 blue HDI odlicno Auto Grup 7 200 ЕУР
Seat Leon 1.6tdi 110ks 2017 dsg automatic style 80.000km Au 11 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации