Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford B-Max 1.6 TDCI 2012

8 500 ЕУР

Се продава од: Milan 01 јан. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
B-Max
Se prodava Ford b-max econetic tehnology 1.6 tdci 70kw/95hp 2012 vo odlicna sostojba kolata e maksimalno socuvana I odrzavana so realna kilometraza servisna kniska napraven e kopleten servis registrirana kolata poseduva full oprema alu felni so novi gumi odlicno familiarno vozilo so mnogu mala potrosuvacka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации