Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford C Max 1.8I 2008

3 400 ЕУР

Се продава од: Toni 18 окт. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
C-Max
Se prodava Ford C Max 2008 god 92kw 1.8i benzin/plin.
Vo super sostojba napraven servis ima novi svekici i alumulator, registriran do 08.2021. Enterier kako nov.
Leaflet
Кон почеток