Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM OPREMA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
VW PASSAT 2.0 TDI DSG AVTOMATIK SPORT LINE MODEL 0 EUR
AUDI A3 2.0 TDI 8V AUTOMATIC F1 DSG SPORT MODEL 0 EUR
OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI 88KW.6-BRZINI COSMO OPREMA 0 EUR
SEAT ALTEA 2.0 TDI DSG AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
C-Max
-FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI FUL OPREMA-
-GREACI U SEDISTA
-START STOP
-TITANIUM MODEL---
-KLIMATRONIK
-ALARM
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-BORD KOMPJUTER
-TENPOMAT
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA SITE PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 KOZA EKSKLUZIV MODEL 0 EUR
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 51KW.MOTOR NA LANCE CONFORT 0 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI SPORT LINE MODEL 0 EUR
OPEL ZAFIRA B 1.6 BENZIN-PLIN COSMO OPREMA 7-OSOBI 0 EUR
Кон почеток