Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 ЕУР

Се продава од: gose 04 авг. 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
C-Max
KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA
registrirana so zelen karton
smeneto
rebres kais
klines kais
vodna pumpa
zategaci
filtri komplet site
novi gumi
plocki napred i pozadi
kolata nema nikakva majna se e stegnato samo da palis i da vozis nema nikakvi davacki moze dase provere po vasa zelba kilometrite se orginal ne e vrakana so garancija 078 603 030
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации