Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford C-Max 1.6 CDTI 90 ks

4 900 ЕУР

Се продава од: Nasko Денес 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
C-Max
Se prodava Ford C-max 1.6 CDTI 90 ks,proizvedena 2008 god.Kolata e vo besprekorna sostojba,enterier i karoserija maksimalno zacuvani,redovno odrzavana i nosi pre-ekonomicen i tivok motor.Od oprema poseduva:elektrika na prozori i retrovizori,greaci na prednoni zadno staklo,fabricko cd mp3 radio,avtomatski klimatronik,tango red metallic boja.Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.Za poveke info javete se na tel.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации