Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford C-Max 1.6hdi 2009 Ch

5 100 ЕУР

Се продава од: Igor 18 септ. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
C-Max
Avomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
REALNI kilometri 170.000km so servisna istorija
Raspolaga so dva para bandazi NOVI zimni i letni gumi

077 725 333
Bez zamena!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации