Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 ЕУР

Се продава од: Igor 23 фев. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
C-Max
Avomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
REALNI kilometri 170.000km so servisna istorija
Raspolaga so dva para bandazi NOVI zimni i letni gumi

077 725 333
Bez zamena!!!
Leaflet
Кон почеток