Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford C-Max 2.0 Tdci 136 ks

4 300 ЕУР

Се продава од: Gafur 16 ноем. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
C-Max
Se prodava Ford C-Max kraj na 2006 god 2.0 Tdci 136 ks, familjarna kola max socuvana, servisirana so 4 novi zimski gumi spremna za sezona
od oprema ima:
ABS
el. na site stakla
el. na retrovizori
ASR sistem protiv polizguvanje
Maglenki
senzor za dozd
komandi na volan
tempomat
bordkompjuter
so eden zbor full oprema
Vredi da se vidi
Zainteresiranite moze da se javat na ovoj broj:
070 440 890
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации