Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Cougar 2.0 TDCI ekstra moze i zamena

9 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gode dva 25 ноем. 20:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата

VW Buba 1.9tdi ekstra moze i zamena 4 999 ЕУР
Opel Cherry na plin moze i zamena 4 099 ЕУР
VW Phaeton 3.0 V6 TDI ekstra moze i zamena 19 999 ЕУР
Kompjutersko biro 1 999 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Cougar
Voziloto e vo super sostojba, servisirano, moze i zamena so vasa doplata. Na zamena voziloto e 10900 evra.
Gode dva
Prodazba na uvezuvani i neuvezuvani vozila, site se socuvani i vo odlicna sostojba mozni i zameni.
Посетете ја нашата продавница
Briselska 31 Прикажи на мапата
075 254 662 070 268 111
https://www.pazar3.mk/godeavtomobili
Leaflet

Gode dva

18 Огласи во продавницата
DAF 360 ekstra moze i zamena 15 999 ЕУР
Se prodava citroen jampy 2007 god full oprema 5 199 ЕУР
Passat 1.6 tdi extra moze i zamena 17 999 ЕУР
Kuka vo Taftalidze 400m2 560 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации