Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Escort -97

1 300 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 09 фев. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Escort
Kolata e vo mnogu dobra sostojba napreven mu e servis i se mu e smeneto, vredi da se vidi 1300evra cenata ne e fiksna pozzzz..
Aleksandar
076 648 708
Leaflet
Кон почеток