Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Escort

0 МКД

Се продава од: Dimitar Денес 16:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Escort
Продавам форд ескорт пикап цел или дел по дел.

Цена по договор
Dimitar
078357388
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации