Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Escort -92

450 ЕУР

Се продава од: Владо Вчера 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Escort
Продавам форд ескорт
Владо
077525617
Leaflet
Кон почеток