Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford 1.8 TD EVTINO

500 ЕУР

Се продава од: miki 03 септ. 00:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 1.070 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Ford
Модел
Escort
se prodava ford eskort
-godina1994
-minata registracija
-aluminiumski bandashi
-pali vozi so mali karoseriski zabeleski
Leaflet
Кон почеток