Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Escort 1.6 atest plin registriran

750 ЕУР

Се продава од: Brane 19 фев. 12:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Escort
Se prodava Ford Escort 1.6 registriran ates plin .
Kolata e vo odlicna sostojba .
Cena 750 euro .

Tel: 078 582 588 -FILIP
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации