Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Escort 1.9 TD -98 karavan

400 ЕУР

Се продава од: Саше 28 јул. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Escort
Ford Escort karavan
Ne e registriran
Саше
078 328 937
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации