Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Escord -93

0 МКД

Се продава од: Билјана 08 мар. 22:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Escort
Prodavam Ford Escort od 1993 godina. Dizel. Ne registriran.
Билјана
070799500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации