Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Escort 16 16v -98

900 ЕУР

Се продава од: Zan 11 дек. 02:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Escort
Kolata e vo dobra sostojba i ima atestiran plin i e 1998 god. ima pominato kilometraza 22874
Leaflet
Кон почеток