Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

FORD FIESTA 1.4 TDCI /REDIZAJN

0 ЕУР

Се продава од: Borce Вчера 08:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
- ford fiesta 1.4 tdci
- godd. na proiz. 11 / 2007g
- kolata e vo odlicna sostojba.
- bez gram korozija bez nikakva maana.
- sovrsena za vozac pocetnik.
- ekonomicna 4l/100km
- golem servis pred 20 000 km
- mal servis pred 1 000 km
- novi plocki / gurtni
- registrirana do 12 - 11 / 2021
- oprema :
- orginalno radio so komandi na volan
- el. retrovizori
-maglenki napred nazad
- el. na prozori
- klima
- proverka kade sakate
- akumulator kupen pred 6 meseci.
- na poraki i na e - mail ne vrakam.
- mozi i zamena za grande, Panda, Punto 2 / 3, Lada Niva.
- inff. samo na tell. 070 / 303 958 borce : 070 / 30 39 58.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации