Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA DIZEL PRV SOPSTVENIK

5 900 ЕУР

Се продава од: Armin Neziroski 31 јул. 10:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Se prodava FORD FIESTA od 2013 god, od prv sopstvenik, kupena i servisirana vo MIDA.
1.4 TDCI
Od oprema poseduva
paten kompjuter,
elektrika na predni prozorci
KLIMA
4 aluminski bandazi so letni i 4 celicni so NOVI zimski gumi
Kompletno servisirana vo MIDA, so servisna istorija.

Kontakt 078510410
Armin Neziroski
078510410
Leaflet
Кон почеток