Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Се продава од: Dimitar Atanasov 03 авг. 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Ford Fiesta 1.4 LPG. Автомобилот е во многу добра техничка состојба.Сменети каиши, водма пумпа, масло , филтри пред 2000 км.Автомобилот е со фабрички плин BRC, многу икономичен. Значи ште допалните. Опрема Titanium. Палење и отклучување keyless, музички систем Sony,повразуване на телефонот со bluetooth, usb и aux. Акумолаторот е нов.
Автомобилот се наога во Бугарија
+359887808455 (Viber)
Dimitar Atanasov
+359887808455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации