Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA ST 2.0 KLIMA - PERFEKTNA KOLA

2 300 ЕУР

Се продава од: AUTO GV 23 мај 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
FORD FIESTA ST 2.0( PERFEKTEN MOTOR - MNOGU EKONOMICEN )
GOD PROIZVODSTVO 2006 G.

MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
PREDNOST GOLF 5

OD OPREMA POSEDUVA:
-ABS
-AIRBAG
-KLIMA
-RADIO CD AUX USB
-EL NA PROZORCI
-EL NA RETROVIZORI
-EKSTRA SPORT VERZIJA

PERFEKTNO VOZILO !!!
AUTO GV
075221483
Leaflet
Кон почеток