Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FiESTA 1.4 TDCI

3 200 ЕУР

Се продава од: Sukri Mustafi 23 фев. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Servisiran
Reg ima
Nova gumi
Klima
Abs
Full oprema
Cena nee fix
Foli a testiran
Sukri Mustafi
71265292
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации