Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA 1.2 60kw benzin-plin Novaa Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 16 јан. 19:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

VW GOLF 5 1.9 TDI -06 77 kw Novv  Maksauto M 0 МКД
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77kw novvv Maksauto M 0 МКД
OPEL ASTRA GTC 1.7 74 kw FULL OPREMA 0 МКД
RENAULT SCENIC 1.5 dci -05 PERFEKTEN MAKS AUTO M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
FORD FIESTA 1.2 бензин-плин фабрички арестиран 60kw Новa перфектна ЕURO 5 потрошувачка 5 л плин на 100км

Година на производство 2008
Увоз од Италија 155650 км
Број на шасија
Два фабрички клуча
Проверка во кој сервис сакате перфектен мотор, замаец.
Нов увоз платени сите давачки и направена хомологација


опрема

- Клима
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Мултифункционален кожен волан
- Фавричко озвучување
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
- 4 нови зимски гуми
и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили сите возила се директен увоз од Италија

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 77 kw -06 NOVaaa Maksauto M 0 МКД
OPEL ASTRA 1.7 DTL -03  NYOI  MAKSAUTO 0 МКД
BMW 320D -06 SPORTPAKET FULL  MAKS AUTO 0 МКД
SEAT LEON ST 1.6 TDI -14 DSG CISTO NOV MAKSAUTO M 0 МКД
Кон почеток