Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta1.3

600 ЕУР

Се продава од: Dalibor 20 мај 09:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Kolata ima.reg cela godina ima.elktrika na.prozori centralno zaklucuvajne 4 novi gumi mnogu zacuvano bez mani pali vozi 075455458
Dalibor
075455458
Leaflet
Кон почеток