Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta -01

0 ЕУР

Се продава од: Erkan 30 јул. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Ford Fiesta 2001
MK Tablici
Benzin
Cena po Dogovor
Kontakt / 071252367
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации