Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta 1.4tdci -09

0 ЕУР

Се продава од: Trajce 06 мај 21:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Klima,abs,esp,koziran volan so komandi,tonirani stakla,svetla za magla....cetiri novi gumi
Registrirana 2021
Leaflet
Кон почеток