Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta

950 ЕУР

Се продава од: Zarko 11 јан. 18:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Prodavam ford fiesta 2000g reg do maj 1.2ipol motor benzin moze i zamena
Leaflet
Кон почеток