Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto

4 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 ноем. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

VW Touran 1.9tdi 105ks 7 sedista 2008 MT Auto 6 200 ЕУР
Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 ЕУР
Mercedes-Benz C 220cdi 170ks elegance avtomatic 2009 MT Auto 9 500 ЕУР
Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avangarde koza 2007 MT Auto 6 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
ford fiesta 1.2 85 ks ks 140000 km so garancija ! ! !
- titanium model -
- motor na lanec bukvalno ne se slusa deka raboti -
- 140000 km ! ! ! kompletno servisirana ! ! !
- 2 klucevi - servisna kniska

- nova unikat - 100% garancija za km -
- klimatronik
- novi gumi
- fabricki zatemneti stakla so atest
- klima(ladi perfektno)
- radio cd mp3
- servo volan so podesuvane
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- el retrovizori
- 4 el stakla
- nasloni za race
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno
- 100 % realni km moze proverka
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** najdobriot motor
** potrosuvacka 4.5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik zena rodena 1958g! ! !

-- uvezena od italy ....plateni davacki

-- bez zameni ---

lokacija: izlez na ohrid sprema bitola na 200m do benziskata makpetrol.

076 877 333
sledete ne i na facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________

http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 168000km tekna 2010 MT Auto 7 500 ЕУР
Hyundai Tucson 2.0crdi 140ks koza 4x4 2008 MT Auto 6 900 ЕУР
Opel Astra 1.7cdti 110ks 173000km nova 2012 MT Auto 6 500 ЕУР
Mercedes-Benz A170 CDI 95ks facelift 2004 MT Auto 2 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации