Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA 1.4 TDCI FUL OPREMA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: TOSE 10 мар. 10:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
SE PRODAVA FORD FIESTA 1.4 TDCI 2006 GOD 50 KW OD OPREMA POSEDUVA ABS AIRBG SERVO KLIMA CENTRALNO ZAKLUCUVAJNE SO DVA KLUCA SO ALARM EL STAKLA ORGINALNO RADIO SO CD KOMANDI NA VOLAN AL BANDASI SO NOVI GUMI KOLATA E SO SERVISNA KNISKA I MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNIOT ENTERIER TAKA I OD NADVOR PLATENI SE SITE DAVACKI DO REG CARINA TIF HOMOLOGACIJA 078 550 230
TOSE
PRODAZBA NA UVEZENI POLOVNI VOZILA I OD ITALIJA
Посетете ја нашата продавница
ul lado lapecot br 214 prilep Прикажи на мапата
078550230
Leaflet
TOSE

TOSE

129 Огласи во продавницата
VW POLO 1.4 16V BENZIN -02 FULL OPREMA PRODADENO 0 MKD
OPEL ASTRA 1.7 DTI ISUZU FUL OPREMA-02 PRODADENO 0 MKD
FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -02 PRODADENO 0 MKD
CITROEN XSARA 2.0 HDI 90KS FULL OPREMA -02 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации