Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta -08 od prv gazda kupena vo MIDA

4 500 ЕУР

Се продава од: Игор 28 ноем. 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Возилото е во одлична состојба. Го купив во МИДА и нема излезено од државата. Има мала потрошувачка.
Игор
075 564 011
Leaflet
Кон почеток