Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA 1.4.TDCI SO FUL OPREMA

2 450 ЕУР

Се продава од: Igor 17 фев. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Fiesta
PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI SO FUL OPREMA KLIMA LIENI BANDAZI FABRICKO CD RADIO ABS-SRS SERVO VOLAN CENTRALNO PODIZACI NA PROZORI PLATENI SE SITE DAVACKI DA REGISTRACIJA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации