Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD FIESTA

5 200 ЕУР

Се продава од: Teodora 21 авг. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Fiesta
Prodavam FORD FIESTA, 1.4, diesel, siva metalik, so pominati 33 355 km godina na proizvodstvo 2008, redovno servisirana, 5 vrati, elektronski prozori, vozdusni pernicinja, garazirana
Teodora
076446911
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации